Lungesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Publicitate
Ultimele subiecte
» Au plecat catre o lume mai buna ...
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyVin Iun 11, 2010 1:21 am Scris de Admin

» Anunt pentru hoti
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyLun Ian 18, 2010 1:29 am Scris de Admin

» Recompensa - 10.000.000 lei
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyLun Ian 18, 2010 1:24 am Scris de King

» Vulpoiul din Lungesti
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyLun Ian 18, 2010 1:16 am Scris de King

» Poze de iarna
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyDum Ian 03, 2010 9:19 pm Scris de Admin

» Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyDum Ian 03, 2010 6:12 pm Scris de Admin

» Iarna nu are granita de judet
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyLun Dec 21, 2009 3:22 am Scris de Admin

» 1 Decembrie
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyMier Dec 02, 2009 12:51 am Scris de Admin

» Fotografii in CONCURS
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare EmptyJoi Noi 26, 2009 2:33 am Scris de alexa

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Top postatori
Admin
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare I_vote_lcapAjutati-ne cu lemne , haine si mancare I_voting_barAjutati-ne cu lemne , haine si mancare I_vote_rcap 
fox
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare I_vote_lcapAjutati-ne cu lemne , haine si mancare I_voting_barAjutati-ne cu lemne , haine si mancare I_vote_rcap 
King
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare I_vote_lcapAjutati-ne cu lemne , haine si mancare I_voting_barAjutati-ne cu lemne , haine si mancare I_vote_rcap 
alexa
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare I_vote_lcapAjutati-ne cu lemne , haine si mancare I_voting_barAjutati-ne cu lemne , haine si mancare I_vote_rcap 

STATISTICI

Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare

In jos

Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare Empty Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare

Mesaj  Admin Dum Ian 03, 2010 5:33 pm

"Mă numesc Daniela Cojocaru, am 35 de ani şi sunt o mamă necăjită, cu trei copii, pe care îi cresc singură. Andrei şi Andreea sunt gemeni şi au 9 ani. Mai am o fetiţă mai mică, Denisa, de doi anişori. Locuim în casa mamei mele, la ţară, şi eu muncesc cu ziua pe unde apuc, dar câştig foarte puţin. Încerc să strâng bani pentru lemne şi mâncarea copiilor, dar mi-e tare greu.
Credeţi-mă că sunt zile în care le dau copiilor mei doar margarină pe pâine. Nu am nevoie de bani, ştiu că viaţa e grea pentru toată lumea în această perioadă. Vă rog, dacă puteţi, ajuta-ţi-ne cu lemne, haine şi mâncare, cât să ieşim din iarna aceasta. Zilnic îmi fac griji pentru micuţii mei şi mă doare sufletul că nu le pot oferi o masă îmbelşugată. Daniela Cojocaru, sat Lungeşti, Galaţi "

Daniela Janeta Cojocaru
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare 4250-210

Cand mama este la munca de cei mici are grija bunica .
Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare 4250-211

Articol si imagini preluate din www.libertatea.ro

Datele de contact (verificate !) :
Daniela Janeta Cojocaru
sat Lungesti , CP807013
com. Balabanesti
jud. Galati
tel: 0762.982.413


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Ian 03, 2010 7:57 pm, editata de 1 ori

Admin
Admin

Mesaje : 32
Data de înscriere : 12/10/2009

https://lungesti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare Empty Re: Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare

Mesaj  Admin Dum Ian 03, 2010 6:12 pm

Ecouri printre OAMENI :

http://www.kidsua.com/detalii.php?pid=196&id=1140

Ajutati-ne cu lemne , haine si mancare Kidsua10

Multumiri doamnei Daniela Larson !

Admin
Admin

Mesaje : 32
Data de înscriere : 12/10/2009

https://lungesti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum